Zawody strzeleckie w Lidzbarku. Nasza drużyna brała udział w zawodach sportowych seniorów w strzelaniu z KBKS. Była to już piąta edycja tego konkursu. Organizatorem był Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lidzbarku. Zawody odbyły się na strzelnicy Bractwa Kurkowego. Nasz kolega zajął I miejsce w kategorii Prezes.


3. Powiatowa senioriada w Kozłowie – 15 czerwca 23 r.Za nami kolejna już powiatowa senioriada – tym razem w Kozłowie. Uczestniczyło w niej 10 drużyn seniorskich z powiatu nidzickiego i jedna z Ostródy. Jak zwykle zabawa i atmosfera wspaniała. Nasza drużyna zajęła 2. miejsce. Oprócz rywalizacji sportowej wystąpił też: zespół wokalny „Być razem” i grupa taneczna Zumby. Czekamy na kolejne zawody powiatowe, które przygotuje gmina Janowo.


17 maja 2023 r. pięcioosobowa reprezentacja naszego stowarzyszenia uczestniczyła w zawodach sportowych seniorów w Nowym Mieście Lubawskim. Zawody odbyły się w ramach projektu „Aktywni seniorzy „. Uczestnicy to członkowie organizacji seniorskich z powiatu Nowe Miasto Lubawskie oraz uniwersytetów współpracujących z UTW Nowe Miasto Lubawskie. Atmosfera i zabawa wspaniała.


Zawody strzeleckie w Lidzbarku w październiku 2022 r. Nasza drużyna zajęła 3. miejsce zdobywając 5 pucharów.


3. Senioriada w Janowcu Kościelnym – maj 2022 r.

W sobotę (21 maja) nasza drużyna sportowa, zespół wokalny i taneczny oraz kibice uczestniczyli w 3. Powiatowej Senioriadzie Sportowo Rekreacyjnej w Janowcu Kościelnym. Oprócz rywalizacji sportowej występowały też zespoły artystyczne. Zabawa była wspaniała. Zajęliśmy 2. miejsce.

to nasi reprezentanci