Zakończenie karnawału słuchacze NUTW i członkowie ZERiI spędzili wspólnie na balu w restauracji Biała. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Marcin Bąkowski. Fantastycznie spędzony czas, karnawał zakończony na wesoło i z przytupem.


Z okazji Dnia Babci i Dziadka 23.01.24 r. odbyła się wspólna zabawa słuchaczy NUTW i członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Bardzo udana impreza, wspólna zabawa w doskonałym nastroju. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Marcin Bąkowski.


Zabawa andrzejkowa

28.11.2023 r. członkowie NUTW wspólnie ze Związkiem Emerytów i Rencistów bawili się na zabawie andrzejkowej w restauracji „Biała ” .


Zabawa z okazji inauguracji roku akademickiego IX 2023 r.

4 października w sali rycerskiej naszego zamku odbyła się zabawa na rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Świetnie się bawiliśmy. Była też wspaniała niespodzianka – występ zespołu tanecznego z Kuklina z tańcami cygańskimi.. Dziękujemy koleżankom za zorganizowanie takiej zabawy.


Zabawa karnawałowo walentynkowa 2023 r.

Tradycyjnie już, w karnawale, zorganizowaliśmy zabawę taneczną, przebieraną. W tym roku niewiele osób przebrało się ale to nie przeszkodziło dobrej zabawie.

zabawa karnawałowa 2023 r.

bal z okazji 15-lecia NUTW

karnawał 2020 r.

A tak było w 2019 r.

Tak po raz pierwszy byliśmy poprzebierani w 2018 r.

„W żarze słowa, biesiad kole, spotykamy się przy stole”
– ten fragment hymnu NUTW trafnie oddaje sens nazwy naszego stowarzyszenia „Młodzi duchem”. W karnawale wystarczy rzucić hasło „bawimy się”, a chętnych, lubiących towarzystwo, taniec i śpiew nie brakuje. Takie wieczorki organizujemy co roku.